Aktualności

Przedstawiamy Wam nową atrakcję w okolicach Poznania - gród w Pobiedziskach z wystawą machin oblężniczych. Wcielicie się tutaj w postać rzymskiego legionisty albo piastowskiego wojownika, postrzelacie nie tylko z łuku i kuszy, ale także z najprawdziwszego trebusza (zasięg - 200 m!), a poza tym przeżyjcie żywą lekcję historii - jedną z najciekawszych w życiu! Sam gród istnieje już od kilku lat i właściwie nie jest nową atrakcją Szlaku Piastowskiego, ale właśnie go przetestowaliśmy i możemy potwierdzić - warto tu przyjechać! 

W grodzie organizowane są zajęcia dla grup, imprezy dla firm, wieczory kawalerskie i panieńskie, ale rodziny z dziećmi i zwiedzający  indywidualni także będą się świetnie bawić. 

Gród znajduje się tuż koło Skansenu Miniatur w Pobiedziskach, między Gnieznem a Poznaniem. Stworzyli go pasjonaci historii, którzy z prawdziwą pasją opowiedzą Wam o machinach i sposobach zdobywania miast w średniowieczu. W roku 2014 gród otrzymał  nagrodę dla Najlepszego Produktu Turystycznego i został tym samym nominowany do reprezentowania Wielkopolski na gali Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie.

Zaciekawiło Was? Więcej informacji znajdziecie na stronie grodu:

http://www.grodpobiedziska.pl/

Jeśli chcielibyście zwiedzić nie tylko gród, ale też inne atrakcje Szlaku Piastowskiego i potrzebujecie przewodnika - dajcie znać!

Aktualności

Pogoda w Poznaniu

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates